Відпочинок на Азовському морі: вибираємо куди поїхати

Ну хто не любить влітку відпочивати на морі? Правильно, таких людей немає. Всі ми плануємо відпустки саме на літній період, щоб відправитися поніжитися на сонці і купатися. Однозначно найбільш популярним місцем рекреації в Україні є Азовське море. Пояснюється це тим, що воно добре прогрівається і вже в кінці травня можна відкрити пляжний сезон. Так само варто враховувати, що воно дрібне, тому воно є ідеальним місцем для сімейного відпочинку з дітьми.

Де відпочити на Азовському морі влітку?

Насправді, курортів, на березі моря безліч, вибір кожного залежить тільки від кількості наявних грошей. Найбільш популярними місцями, де можна відпочити на Азовському морі, є:

Що вибрати для відпочинку в 2019 році?

Головна відмінність рекреації на Азовському морі – відпочити можна, як на широку ногу з чудовим сервісом, так і недорого. Давайте розглянемо, що вибирають наші співвітчизники і розставимо місця за популярністю, від більшого до меншого:

  1. Приватний сектор. Люди, що живуть в курортних містах, охоче здають кімнати і квартири відпочиваючим. Ознайомитися з актуальними пропозиціями ви можете у відповідному розділі нашого сайту;
  2. Бази відпочинку. Сюди, найчастіше, їдуть люди, які віддають перевагу сімейному відпочинку з маленькими дітьми. Подивитися перелік перевірених баз можна тут;
  3. «Все включено». Такий відпочинок обов’язково забезпечується триразовим харчуванням і відмінними побутовими умовами. Не рідкість, коли у таких баз є навіть свій басейн;
  4. Недорогий відпочинок-дикуном з наметами. Незважаючи на величезну кількість місць для такого виду рекреації, наші співвітчизники його воліють найменше.

Переваги відпочинку на Азовському морі

Давайте розглянемо переваги відпочинку на азовському узбережжі:

  1. Якщо знімати квартиру в приватному секторі, то головною перевагою буде інфраструктура. Поруч з вами будуть розташовуватися магазини, ресторани, громадський транспорт і багато іншого. В такому випадку пляж буде від вас в пішій доступності.
  2. Вода дуже тепла. Влітку вона нагрівається до +28 градусів за Цельсієм, якщо взяти до уваги що глибина невелика, то це ідеальне місце для дітей.
  3. Легко дістатися. В «гарячий сезон» громадський транспорт з авто та залізничних вокзалів ходить кожні 10 хвилин.
  4. Можливість додаткового оздоровлення. Незважаючи на те, що саме море має лікувальні властивості, на деяких курортах є можливість приймати ванни з лікувальними грязями.
  5. Широкий асортимент страв. У всіх відпочиваючих з’являється шанс спробувати свіжі морепродукти, це може бути всіляка риба, мідії, креветки та ін.
  6. Доступна ціна. У порівнянні з Чорним морем, Азовське на порядок дешевше. Середня вартість оренди номеру на базі коштує 500 гривень, а знімання окремої квартири в районі 1500 гривень.

Відгуки про відпочинок на Азовському морі

У більшості випадків відгуки тільки позитивні, бувають, звичайно, винятки, але це, як і скрізь. Якщо ви хочете отримати незабутні враження від відпочинку, то обирайте середньоціновий сегмент і VIP. Поділитися своїм досвідом ви можете в спеціальному розділі для відгуків.